Daj mi priestor a ja sa ti ukážem

Autor: Barbora Repáková | 25.7.2019 o 23:12 | (upravené 25.7.2019 o 23:34) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  196x

Ľudia si myslia že sa poznajú navzájom. Nie drahý môj, drahá moja nepoznáš ma. Poznáš moje meno. Možno vieš čo robím. Môžno vieš akú mám povahu, silnú či slabú stránku. Nepoznáš ma však dokonale.

Túžiš ma viac spoznať? Daj mi viac času. Daj mi viac priestoru. Nech môžem tancovať, smiať sa aj plakať. Kričať šťastím aj rozčúlene. Chceš ma viac spoznať?

Ani nevieš čo všetko viem dať. Čo už by som ti ja mohla dať, poskytnúť či ponúknuť? Nejednému to prejde hlavou. Nie je všetko o materiálnych veciach. Ani nevieš...Ani nevieš ako veľmi po niečom túžim. Ani nevieš aká v skutočnosti som. Nevieš čo ma baví a čo ma teší, čomu sa smejem a čo ma rozplače. Nevieš toľko vecí... Správny chlap má poznať ženu z každého uhľa. Má ju poznať najšťastnejšiu i najsmutnejšiu. Má ju poznať bohatú i chudobnú. Má ju poznať úspešnú i neúspešnú.

Možno sa pýtaš čo by som ti ja ešte vedela ukázať, veď si ma videl smiať sa, hnevať, plakať i tancovať. V skutočnosti si nevidel tú podstatu. Daj mi viac seba a ja sa ti ukážem. Nevieš ako trávim deň. Nevieš o mojich snoch a predstavách. Nevieš aká je moja obľúbená destinácia. Nevieš moje tajomstvá. Môj drahý nevieš toľko toho o mne a predsa si myslíš že ma máš prečítanú.

Poznáme sa, ale nepoznáme. Rozumieš mi aj nerozumieš. Tak to v živote chodí. Nie vždy to ide podľa našich predstáv. Predstavy by mali byť predovšetkým v našich mysliach. Všetko čo si predstavujeme vraj sa nám splní. Istou časťou áno. Avšak na nás je ako tento príbeh skončí, ako dokončíme dielo. Preto je dôležité dávať priestor. Priestor sa viac otvoriť a predstaviť sa. Predstaviť sa ako človek ktorého poznáš podľa mena ale nepoznáš podľa charakteru. My ženy dokážeme z niečoho urobiť všetko. Držíš štetec a ja maľujem. Záleží však na akom konci ho držíš. Ak ho držíš nesprávne žena nemá chuť sa vnucovať a pokračovať ďalej. Drž ho správnym koncom a uvidíš ako sa ti ukáže a čo všetko dokáže.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Zuriana vo funkcii nechávajú. Ešte ho ani nezbavili mlčanlivosti

Šéf NAKA podal na obvineného svedka zo SIS trestné oznámenie.

Dobré ráno

Dobré ráno: Minister Krajčí nakúpil milióny zlých testov

Pôvodne to mali byť sady, s ktorými si každý doma spraví samotest.


Už ste čítali?