Daj mi pochopenie

Autor: Barbora Repáková | 10.9.2019 o 16:23 | (upravené 10.9.2019 o 20:06) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  176x

Daj mi pochopenie....jeden život na žitie nám nestačí. Ani dožitých 100rokov nebude stačiť. To by sme tu museli byť večnosť, aby sme vedeli si ho dokonale naplánovať a do detailov splniť.

Preto mi daj pochopenie spracovať čo sa deje navôkol. Pochopiť seba, pochopiť teba, pochopiť nás. Len na pochopení a sebapoznaní sa dokážeme zladiť.

Daj mi návod na život a ja ti ukážem nebo. Predpovedaj mi budúcnosť, ktorá ma čaká a ja ti dám dnešok. Ukáž mi čiernu jeseň a ja ti dám svetlo. Ukáž mi medveďa s parohmi a ja ti dám anjela s krídlami. Nemožné? Nič nie je v živote na 100%. Možno máme deň ktorý je na milión percent pre nás. A možno práve ten nie je pre tvojho priateľa či manžela. Pre teba to môže byť blaho, pre neho trest.

Dokonalosť nejestvuje, je len v našich predstavách. Existuješ ty, existujem ja. Daj mi pochopenie vnímať všetko navôkol. Daj mi pochopenie spracovať ťa. Daj mi pochopenie v mojich úvahách. Možno práve nemáš pochopenie pre mňa. Skús mi nazrieť do mysle. Skús sa zahľadieť do mojich očí a tam nájdeš kdesi iskru. Iskru, ktorá má pre teba pochopenie. Pochopenie v stave nerozhodnosti. Pochopenie v pocitoch rozhodnutia a obáv. Pochopenie pre tento urýchlený svet. Pochopenie pre teba. Zastav sa a stoj. Rozhliadni sa. V akých očiach chceš vidieť to pochopenie? To záleží len od teba.

Dokážem sa predať. Dokážem sa rozhodovať. No dokážem aj vnímať a chápať. Dokážem ťa vidieť. Dokážem sa vcítiť do teba. Mám pre teba pochopenie. Ale máš ho aj ty? Skús ho nájsť. Skús sa sám opýtať ako to vnímaš ty. Ak nemáš pochopenie pre mňa, môj život a moje rozhodnutia a pritom sa chceš so mnou zladiť bude to ťažká cesta. Preto pracuj na svojom pochopení.

Na čo asi potrebuješ ty pochopenie? Chápať ma? Žena je dielo, ktoré nevedno rozlúštiť, pretože každá je iná a pritom rovnaká. Daj mi preto pochopenie a ti ho opätujem.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Zuriana vo funkcii nechávajú. Ešte ho ani nezbavili mlčanlivosti

Šéf NAKA podal na obvineného svedka zo SIS trestné oznámenie.

Dobré ráno

Dobré ráno: Minister Krajčí nakúpil milióny zlých testov

Pôvodne to mali byť sady, s ktorými si každý doma spraví samotest.


Už ste čítali?